Rozpracovaný rozvrh Rozvrh 2019/2020

 

   Darča
  Trudi - rodilá mluvčí, pouze ranní hodiny , po,út, st 
   Dan 
  Naďa
  Eva
  Vašek
  Míša

 

  12.00 13.00 14.00 15.00 16.00




PO
 
 
AJ (14.30)
6. třída

Mužíková
Staňková
Rokos
Petr
AJ (15.30)
7. třída

Jurášek
Janáčková
Dvořáková
(Houdek)
AJ (16.30)

Izáková
Ručová
Smolíková  
Němcová
  Aj (13.30)
3. -4. třída 
Začínáme

Pokorný
Pokorný
Pleskotová
Šrámková
AJ (14.30)
6.třída

Folprechtová
Tomanová
Dvořáková
Bartoňová
Stará
AJ (15.30)
6. třída
Oremová
Veselá
Bečka
Traxlerová
AJ (16.15) 

 
 
 
     
           
Út   Aj (13.30)
1-2 třída 
Začínáme

Pazderová


 
Aj (14.30)
4. -5. třída
Wolfi S.
Wolfi L.
Rokosová
Andrejka
AJ (15.30)
Smolková
Štěpánková
Houdek
 
  AJ (13.30)
3- 4. třída

Kalousova
Pazdera
Branda
Hanzlíková
 
Aj (14.30)
4. třída

Kučerová
Šandová
Sládková
Provazník
Černý
AJ (15.30)
 7. třída
Horák
Šandová
Šrámková
Provazník
AJ(16.30)
8.třída

Strazzerová
Homolová
Izáková
 
x
ESP
 
ESP
 
 
           

ST
 
    Aj (14.30)
7. třída


Andrejková
Šedivková
Aj (15.30)
7- 8. třída

Kopáček
Maršálek
Tomeš
 
 
AJ(12.30)
2. třída

Černá
Kloboučník
Venzara
AJ(13.30)
5.třída

Semerák
Černá 
Breberová
AJ (14.30)
5. třída

Krupařová
Uhlířová
Panuš
Kubíčková
 
AJ (15.30)
 5. třída
Strazzer
Kopáčková
Kloboučník.
Tomeš J.
 
  AJ (13.30)
4. třída

Pavlíková
AJ (14.30)
5. třída
Jakubec
Dvořáková
Linh
AJ (15.30)
9. třída

Zavadil
 
AJ (16.30)

Dospělí

CT

 
  AJ(14.30)
8. -9. třída
Semerák
Turena
Grossl
AJ (15.30)
9. třída

Flekačová
Lejsková
Janáčková
 
AJ (16.30)
9.třída


Kopřiva
 
Aj (12.30)
1.-2 třída

 
Rompotová
Míša
Klesalová 
 
Aj (13.30)
3.třída
Hladík
Hlaváč
Řezka
Beránek
AJ(14.30)
3- 4.třída
Stroukal
Rompot
Dudla
 
AJ (15.30)
6. třída
Moravec
Lejsek

(Houdová)
 
 
  Aj (13.30)
5. třída 

Růžičková
AJ (14.30)
6-7. třída

Dvořáková
Pop
AJ(15.30)
6. třída
Houdová
Štěpánková
(Koťálová)
(Kučera)
 
 
           
PA AJ (12.30)
1.-2 třída
 

Začínáme   

5 x volno
AJ (13.30)
4. třída

Flekačová
Pitterová
Valta
Traxlerová
AJ (14.30)
6.třída -gympl

Hladíková
Hlaváčová
Řezka
(Košťálová)
(Kučera)
(Provazník)
AJ (15.30)
9. třída

Vacinová
Kolínová
Záruba
(Václavík)
 
.