Angličitina  pro děti

Proč zvolit naši školu?

 

Jsme malá jazyková škola s tradicí 10 let  určená především  pro děti a náctileté. Naší předností je kvalita upřednostněná před kvantitou, osobní angažovanost, zkušenosti a hlavně návaznost a propojenost výuky. Cítíme odpovědnost za přijaté studenty a opravdu se snažíme individuálně se věnovat každému z nich. Jejich úspěch je i náš úspěch !!!!! 

Nabízíme velmi intenzivní výuku angličtiny pro děti ve věku od 5 - 19 let.  Děti jsou rozdělené do skupinek maximálně 5 studentů podle znalostí a s přihlédnutím k věku. 

Výuka probíhá moderní formou s kombinací tradičních, osvědčených metod. Myslíme, že  u menších dětí je přednostně  důležitý vocabulary drill (trénování slovíček, krátkých vět a frází)  až do úplného zautomatizování. Dosáhneme toho formou osvědčených her, soutěží, konverzace. Dále je výuka proložena audio-vizuálními materiály, prací s učebnicemi a nechybí ani testování znalostí a neméně důležité domácí úkoly.  Vše nastaveno tak, aby se v dětech probudil zájem a soutěživost. Nikdo se v našich hodinách nenudí. Získání kladného vztahu  k učení se cizích jazyků je u dětí první krok k úspěchu.

V létě  i v zimě pořádáme  soustředění/ tábory/kempy s angličtinou, kde se vaše děti mohou jak zrelaxovat, tak upevnit své znalosti.  Náš team spojuje láska nejenom k cizím jazykům, ale také ke sportu, který se snažíme, co nejvíce zařadit  hlavně během těchto prázdninových kempů. 

Používáme jen ty nejkvalitnější studijní materiály -  v 1. a 2. třídě si děti postupně během studia vyrobí  vlastní učebnici. Od konce 2. třídy nebo začátkem 3. třídy mimo jiné zařazujeme i  vynikající řadu učebnic  OXFORD - Family and Friends. Od 6. třídy se řídíme potřebami stůdentů.

íme se na všechny studenty, kteří  si k nám najdou cestu !!!